Tworzę i jestem

TWORZĘ

Na moim blogu nie znajdziesz przepisu jak żyć zdrowo, sportowo i być superfit, bo nic o tym nie wiem.

Z determinacją będę Ci pokazywać, że weganizm to łatwy, niewymagający dużego zaangażowania sposób na życie. Cenię sobie prostotę, żyję jak umiem, zachowuję zdrowy dystans i piszę o swoich doświadczeniach, uczuciach i przemyśleniach.

Nie akceptuję powszechnych schematów, aktualnych trendów i ogólnej poprawności. Kwestionuję, zaprzeczam, nierzadko błądzę, a w tym wszystkim staram się zachować otwarty umysł. Żyję i tworzę w zgodzie z własnym sumieniem i przekonaniami. Możesz stąd czerpać inspiracje, motywację, ale też podać coś w wątpliwość lub wszystkiemu zaprzeczyć.

Na początku skupiałam się na weganizmie i pobocznych tematach z nim związanych. Od tego czasu zmieniło się wiele – rozwijam się, a blog razem ze mną.

Teraz znajdziesz tu również wpisy o minimalizmie, dążeniu do równowagi wewnętrznej i poszukiwaniu swojego miejsca w tym niedoskonałym świecie. Uczę się cierpliwości i łagodności dla siebie, znajduję czas na refleksję, z czego często kiełkują teksty, które oddaję Tobie.

JESTEM

Z wykształcenia jestem inżynierem. Na szczęście moje życie w pewnym momencie odbiło w zupełnie innym kierunku. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od bloga!

Pracuję na Facebooku, czasem coś kleję w Photoshopie i okazyjnie biegam z aparatem w trakcie organizowanych przez nas festiwali.

Mieszkam, działam i tworzę w Gdańsku. Mimo niezaprzeczalnego uroku tego miasta, marzę o wyprowadzce na wieś, o domu wypełnionym merdającymi ogonami, zarośniętym przez niezliczoną ilość kwiatów, gdzieś na końcu świata.

Gdy zdarza się, że tempo mojego życia nadmiernie przyspiesza, łapię oddech z książką w ręku i psami na kolanach. Obrazu dopełniają dwa koty i dwa króliki, kręcące się gdzieś w pobliżu. To podstawa mojego szczęścia – przytulny dom pełen zwierząt, który buduję z najbliższym mi człowiekiem.

14 maja 2016